Firmast

Juuksuri- ja kosmeetikaäri Frida loodi 2011 aastal.

Meeskonna moodustavad kogenud, professionaalsed ja ambitsioonikad oma ala meistrid. Firma suurimaks sooviks on pakkuda kvaliteetseid teenuseid ja parimat teenindust meie külalistele. Iga külalise puhul lähtume tema induviduaalsetest soovidest.
Sama oluliseks peab firma meeldiva töökeskkonna loomist oma meeskonnale. Innustame oma meistreid loovusele ja pidevale enesetäiendamisele.

Frida äri asub Süda tänaval, miljööväärtusliku elukeskkonna idüllilises puumajas, mille kõikidesse tubadesse jätkub päikest. Interjööris on kuhjaga ajaloohõngu, mis teeb olemise eriti hubaseks. Unikaalne on see, et isegi kõige suurem spordisõber leiab, et Frida juures on hea, sest seinal on liikuv värvipilt, millest saab vaadata nii maailmameistrivõistlusi kui ka olümpiamänge.

Frida äri ambitsioon on olla eriti edukas juuksuri- ja kosmeetikaäri.

Äri nimi Frida on inspireeritud 1930ndatel ja 1940ndate algusaastatel proua Elfriede Vandereri käe all tegutsenud juuksuriäri nimega Juuksetööstus Frieda. Juuksuriäri asus Teenri uulitsa 4, mis on praegu Raekoja plats 8. Vanad raamatud räägivad, et see olla paraja suurusega tegus äri, mis koosnes kuuest töötajast ja kahest juuksuriõpilasest, kelle käsutuses oli vaid kümme peeglit ja kaks elektriloki aparaati. (Kodulehe päises on kasutatud Eero Olander`i fotot.)